Home Czytelnia Artykuły GZ wydaje swój pierwszy solowy album ! – Klip

Poznański raper GZ wydaje swoją pierwszą solową płytę!

Właściciel studia 13TH Sound Studio wypuścił kolejny klip zapowiadający album ‚No One Weak EP’. Konceptualne Intro rozpoczyna regularny cykl dokumentów obrazujących proces tworzenia albumu.

‚No One Weak EP’ ukaże się w drugiej połowie 2016 roku.

Związany wcześniej z The Beat Hills i Aspiratio Crew, GZ rozpoczyna nowy rozdział w swojej karierze i w 2016 roku planuje wydać solowy album pod przewrotnym tytułem ‚No One Weak EP’. Płytę w całości wyprodukował YNSKY, który wcześniej działał jako Shatansky.

Klip Intro ukazał się 30 maja i jest nie tylko zapowiedzią nowej płyty, ale także ważnego dla artystów dokumentu. Trzyczęściowy film pokazuje proces twórczy i życiowe przemiany, które nastąpiły podczas tworzenia materiału na ‚One Weak EP’. Jednym z ważnych wątków jest przeniesienie na początku 2016 roku „Trzynastki” z terenu Poznańskich Zakładów Graficznych na Naramowcie. Klimat starej, jeżyckiej lokalizacji doskonale pokazuje teledysk do piosenki Dzień Drugi, nagranej wraz z Michałem Przybylskim (wokalistą zespołu RusT).

Intro to przede wszystkim luźna, poniedziałkowa zajawka – kolejne części będą pojawiały się na początku każdego nowego tygodnia –  #staytuned!

Intro przesłuchacie klikając tu.

 

Dodaj komentarz

WYWIADY