Home Wideo Klipy Start preorderu kompilacji MOST “The beggining” i premiera wspólnego utworu Eltona Johna...

Na www.mostrecords.co ruszył preorder pierwszej kompilacji wytwórni, a MOST prezentuje kolejny utwór: “Otwórz Oczy” SELTRON 400, czyli Eltron John & SLG w niespodziewanej kolaboracji.

MOST Records, nowy projekt wydawniczy wytwórni Prosto przedstawia “The Beginning” – kompilację jedenastu utworów od czołowych, polskich producentow muzyki elektronicznej. Wraz ze startem preorder, MOST prezentuje kolejny utwór z wydawnictwa – zaskakującą kolaborację cenionych producentów Eltrona Johna i SLG, pod aliasem SELTRON 400. “Otwórz Oczy” to uzależniający, oparty na ciężkim, lepiącym się basie, surowy house’owy utwór z ogromnym potencjałem parkietowym. Zderzenie tak bujnych i doświadczonych producenckich osobowości nie mogło przynieść innego rezultatu niż brzmieniowa mieszanka wybuchowa na najwyższym poziomie produkcyjnym.

Udział w tworzeniu składanki MOST “The Beginning” wzięło dziewięciu producentów: Eltron John i SLG, Hatti Vatti, The Phantom aka Bartosz Kruczyński, Klaves, Matat Professionals aka Newborn Jr., Good Paul, Botanica oraz Richu M – muzyczne odkrycie wytwórni. Praca nad albumem rozpoczęła się na sesji wyjazdowej. Artyści zamienili dom w lesie w tymczasowe studio. W gąszczu kabli i sprzętów oraz instrumentów narodziło się wiele muzycznych pomysłów i nowe kolaboracje. Pełen efekt usłyszeć będzie można już niebawem. Limitowana edycja kompilacji w formie preorder jest już dostępna na www.mostrecords.co można ją zamawiać do wyczerpania zapasów. Premiera kompilacji na CD 22 kwietnia, a specjalna edycja wydawnictwa na winylu w formule samplera pojawi się w wakacje.

KLIP “Otwórz Oczy” SELTRON 400 (Eltron John & SLG):

Tracklista:
1. The Phantom & Newborn Jr. – “Floral Fabrics”
2. SLG – “P1115”
3. Matat Professionals – “The Real Boogie Down”
4. Hatti Vatti – “Together”
5. Good Paul – “Quiet Storm”
6. Klaves – “When She Leaves”
7. Richu M – “Serious Birthday Ceremony”
8. Seltron 400 – “Otwórz Oczy”
9. Botanica – “Jegiel”
10. Eltron John – “Since”
11. The Phantom – “Prawda”

Preorder CD MOST ‘The Beginning’ dostępny jest pod linkiem: www.mostrecords.co.

Eltron_John_fot.jajakub.com

SLG_fot.jajakub.com

Dodaj komentarz

WYWIADY