Home Newsy główne Teledysk: Wyro, SenSej, Dmk, SPW Reprezentant, Luiza Tatara „Sam sobie udowodnij” (prod.Kretu)

Prezentujemy Wam na łamach HHzone.pl szósty klip z albumu The Backstage Of Lbn Mixtape, do utworu „Sam sobie udowodnij w wykonaniu: Wyro, SenSej, Dmk, SPW Reprezentant, Luiza Tatara. Produkcją muzyczną zajął się Kretu. Jak wynika z opisu: „Teledysk przedstawia różnego rodzaju pasje związane ze sportem nakręcone sumptem wykonawców, przy współpracy przyjaciół oraz uczestniczących w nim artystów„.

Cała produkcja wymagała od każdej osoby wiele pracy i ogromnego zaangażowania, więc organizatorzy tego przedsięwzięcia przekazali następujący komunikat: „Szczególne podziękowania i wyrazy uznania kierujemy dla Pawła Jakubowskiego, Marcina Chabuckiego, Michała Radko, Tomasza Pydy, Tomasza Majchrowskiego, Wojciecha Kozaka, Grzegorza Dudusia, Karola Serwina, Kamila Leszkowicza, Jakuba Nawrota, Sebastiana Kobiałki, Piotra Szeląga, Patryka Borycy, Radosława Kuzioły, Michała Sternika, Lubelskiego Zrzeszenia Muay Thai oraz wszystkich innych, którzy wzięli udział w teledysku oraz dołożyli swoje 3 grosze do jego powstania!„.

TheBackstageRecords

„The Backstage Of Lbn Mixtape” – będzie cyklicznie promował i wspierał wielu Muzyków z Lubelszczyzny i nie tylko, poprzez kolejne edycje Albumu, gdzie będziemy starać się pokazać najlepszych Artystów z woj.lubelskiego całej Polsce! Na naszym Albumie mało znani Artyści z Lublina, są wspierani przez wielu znanych Artystów z całej Polski, co da możliwość pokazania się wszystkim znajdującym się na Albumie szerszemu gronu słuchaczy.

Dodaj komentarz

WYWIADY