Home Wideo Klipy Dżejpa „Word Up Knurze” – teledysk

Dżejpa Wariat przedstawia trapowo – freestylowy performance będący efektem kooperacji Juana Martina Naboratiego, z autorem klipu – Jędrzejem Zatorem.

Klasyczna hiphopowa sesja powstała za pośrednictwem przewinięcia zwrotki jednym tchem – zarejestrowanej wraz z dźwiękiem z zewnątrz i zwizualizowanej na otwartej przestrzeni.

Prezentowana zajawka jest formą zapowiedzi singla „Word Up Knurze” oraz mixtapu Dżejpkovskiego „Bez Nah-Pięcia”, którego premiera przewidziana jest już na 04.10.2015.

Darmowy mixtape będący splotem kawałków, nagranych przez wrocławskiego MC na przestrzeni roku, zostanie zaprezentowany w formie jednej ścieżki audio i oficjalnie zahostowany przez dja i producenta Spiska Jednego. W zestawieniu utworów będzie można usłyszeć m.in. takie tracki jak „NoFlexZone” z Ziołem i Jankesem PM, „KnuryKręcąKorbę” z Zetenwupe i Ziołem oraz „KtoMaTutajDobryStuff” na bicie Opi-digiego.

Znamy już oprawę graficzną projektu. Jest nią obraz olejny namalowany przez Dianę Marcinkiewicz, na którym cyfrową typografię zawarłł Mat Lop.

Dodatkowo Jędrzej Zator wraz z Juanem Martinem Naboratim przygotowali krótki reportaż z miejsca, w którym w dniu 25.09.2015 zostanie nakręcony klip do singla „Word Up Knurze”

Okładka:
dżejpa_mixtape

Napisz odpowiedź

WYWIADY