Home Muzyka & Kultura Kultura Ulicy Roman Bosski i Tadek odpowiadają Oskarowi Pam Pam – video

Roman Bosski i Tadek odpowiadają Oskarowi Pam Pam. Przypomnijmy, że raper z Częstochowy udostępnił klip, w którym uderzył Bosskiego. Oskar Pam Pam zarzucał Bosskiemu, że ten oszukał go na hajs, a Tadkowi, że przez niego trafił do aresztu.

Zobacz: Częstochowski raper Oskar bije Bosskiego Romana w swoim nowym klipie

„Z tej strony Firma, Bosski, Tadek. Chcemy zabrać głos w sprawie pewnej kurwa łysej rury z Częstochowy, która pruje się do dobrych chłopaków, posłuchajcie. Osrał sram sram, pierdolona rura, chuj ci w dupę kurwo jebana” – zaczyna na filmiku Bosski.

„Przyszedłeś na spotkanie gdzie chcieliśmy ci pokazać gryps, że wszystkie nasze sprawy są załatwione, to jebana kurwo wyjebałeś mi strzała z partyzanta w miejscu publicznym, gdzie zaraz się zjechały psy i narobiłeś jebanego przypału. A jak zobaczyłeś grypsa od człowieka, to powiedziałeś, że pierdolisz ludzi i zasady, i chuj to dla ciebie znaczy” – mówi w dalszej części filmiku Bosski.

Spokojniej wypowiedział się Tadek: „Donosiciela próbował ze mnie zrobić już siedem lat temu, kiedy ta sprawa się zaczęła. Nasz wspólny znajomy wyjaśnił nam, że jego plan od początku był taki: przylepić się do nas, poznać się, nagrać kawałek, a później próbować przejąć to co stworzyliśmy, najłatwiej dopinając łatkę kondfidenta i donosiciela”.

„Jeśli chodzi o Romka, zarzuty były takie, że dupcy jego babę. No nie było to akurat dziewczę jakieś wybitnie wspaniałej urody, dlatego nie wiem czemu Romek miałby się na nią połasić, nie chcę jej obrażać, bo jest Bogu ducha winna” – dodał Tadek.

Poniżej sprawdzicie pełną wypowiedź reprezentantów Firmy.

2 odpowiedzi do tego postu

Dodaj komentarz

WYWIADY