Home Muzyka & Kultura Peja o konflikcie z Tede i beefie SB Maffija vs. Aspiratio Crew...

Peja w rozmowie na Warsaw Challenge dla Magazynu VAIB m.in. o Tede i beefie Aspiratio Crew z SB Maffiją.

Konflikt Tede vs. Peja odżył niedawno za sprawą wersów Warszawiaka w numerze „Na pierwszej linii”.

Zobacz: „Na pierwszej linii” – Tede zaczepia Peję w nowym teledysku

Co na ten temat ma do powiedzenia Peja i czy czuje się obrażony?

„To nie chodzi o to, że ja się czuję obrażony, to chodzi o to, że wciąga moją rodzinę w coś w co nie powinien. Jeżeli ja napisałem posta, że nie mam czasu odpowiadać na #hot16challenge, bo idę np. na spacer z córką, bo tak się zachowuje każdy rozsądnie myślący ojciec, a on z tego robi wersy, ponieważ w internecie jest taki hejterski, cyniczny komentarz „wróciłeś już ze spaceru?”, „a ten dalej spaceruje, jesteś na spacerze z córką?”. Jeżeli dorosły koleś, mój oponent wrzuca hejterski cytat w linijkę i mało tego, cókę zastępuje imieniem mojej córki, to mam prawo się wkurwić. Myślę, że ta sprawa już powoli zaczyna się prostować i TDF ponosi konsekwencje tego co zrobił, ja mu na pewno nie odpuszczę, nie będę nagrywał absolutnie żadnych rzeczy, bo nie ma to sensu. Z mojej strony chodzi tylko o to, żeby zamknąć mu ten szczekający ryj tak, żeby po prostu zbastował, bo tak naprawdę mogę mu zrobić krzywdę, po prostu, zachować się jak ojciec” – powiedział RPS.

Jak wiadomo, po usłyszeniu numeru TDF-a, raperzy rozmawiali telefonicznie. Jaki był przebieg rozmowy? „Na ten temat nie będe się wypowiadał, dla mnie przebiegła bardzo korzystnie” – odpowiedział Poznaniak.

Peja wyjaśnił także, że nie ma żadnego konfliktu na linii Poznań – Warszawa: „(…) wyprostowałem ostatnio sytuację z Wojtkiem Sokołem, dzisiaj propsowałem Włodiego ze sceny. Mam bardzo dużo dobrej, podkreślam dobrej, a nie złej woli. Jest jakby wyjątek od reguły, jest to osoba pana Granieckiego, i to on próbuje nakręcać całą sytuację, że jest jakiś konflikt poznańsko-warszawski (…).”

Co Peja sądzi na temat beefu SB Maffija vs. Aspiratio Crew?

„Ja się nie będę wpieprzał w kolejny jakiś konflikt właśnie dlatego, żeby nie nazywano tego konfliktu poznańsko-warszawskim. Wiem, że jest bardzo dużo Ryśka w linijkach jednych i drugich, obserwuję to, ale nie zamierzam w tym brać udziału ponieważ nie jestem inicjatorem tego konfliktu, wspieram Śliwę jako kolegę, jako wydawca i jako młodszego artystę. Mamy wspólne sprawy, jeździ ze mną na koncerty, dużo wsparcia i atencji mu udzieliłem, umożliwiłem mu start, jest godny zaufania, jest wart wszelkiego topu i wszystkiego co najlepsze z naszej strony i tego wsparcia będziemy mu udzielać od strony kumpelsko-menadżerskiej jak najbardziej” – skomentował RPS.

Cały wywiad obejrzycie poniżej.

Napisz odpowiedź

WYWIADY