Home Media Audio Oskar odpowiada Bosskiemu i Tadkowi oraz udostępnia film ze spotkania

Dalszy ciąg konfliktu na linii Oskar Pam Pam – Bosski i Tadek.

Wczoraj informowaliśmy o zarzutach częstochowskiego rapera do reprezentantów Firmy. Oskar Pam Pam twierdzi, że siedział w więzieniu przez Tadka, a Roman Bosski oszukał go na pieniądze. Nieznany nikomu wcześniej Oskar udostępnił także klip, w którym uderza Bosskiego.

Zobacz: Częstochowski raper Oskar bije Bosskiego Romana w swoim nowym klipie

Reprezentanci Firmy nagrali video, w którym opisali całą sytuację.

„Przyszedłeś na spotkanie gdzie chcieliśmy ci pokazać gryps, że wszystkie nasze sprawy są załatwione, to jebana kurwo wyjebałeś mi strzała z partyzanta w miejscu publicznym, gdzie zaraz się zjechały psy i narobiłeś jebanego przypału. A jak zobaczyłeś grypsa od człowieka, to powiedziałeś, że pierdolisz ludzi i zasady, i chuj to dla ciebie znaczy” – mówi Bosski w filmie.

Tadek natomiast powiedział: – Donosiciela próbował ze mnie zrobić już siedem lat temu, kiedy ta sprawa się zaczęła. Nasz wspólny znajomy wyjaśnił nam, że jego plan od początku był taki: przylepić się do nas, poznać się, nagrać kawałek, a później próbować przejąć to co stworzyliśmy, najłatwiej dopinając łatkę kondfidenta i donosiciela. Jeśli chodzi o Romka, zarzuty były takie, że dupcy jego babę. No nie było to akurat dziewczę jakieś wybitnie wspaniałej urody, dlatego nie wiem czemu Romek miałby się na nią połasić, nie chcę jej obrażać, bo jest Bogu ducha winna.

Zobacz: Roman Bosski i Tadek odpowiadają Oskarowi Pam Pam – video

Dzisiaj Oskar Pam Pam udostępnił film z dalszej części spotkania, a także nagrał track zatytułowany „15 lat kitu bosskiej i tadzi”.

„15 lat kłamiesz kurwa ludzi dziwko,
ustaw się ze mną to ci zrobię z dupy sito” – nawija raper.

Film ze spotkania (który de facto nie ukazuje całego zajścia) oraz numer z odpowiedzią znajdziecie poniżej.

12 odpowiedzi do tego postu
  1. jebana pizda, to czego kutas nie opublikowal calego filmiku tylko jakies wyrwane z dupy urywki jak wyjebal boskiemu w morde… cwel bez zycia szpanujacy masa ciala

    ZENADA LAMUSIE!!! JEBAC OSKARA

  2. OSKAR kto to kurwa wg. W rapie jestes lamus . kozaczysz po kontach i na neta wzucasz taki odpal szkoda zasobu slow

    osobiscie stoje po stronie romka i tadka . rozjebcie go na majku

  3. masz kolo taką morde ze chętnie sam bym cie na dukatki wyjebal hahahaha co za napakowany bezmózgowiec hahahaha wracaj do paki tam twoje miejsce Robaczku jestes zdemoralizowany idz sie lecz :D z patoly sie nam pustak urwał :D

  4. To jest człowiek który chce się wybić bo coś mu tam z Firmą nie wyszło. Przypałowiec jebany rób fejm kurwo częstochowska. Nie zgrywaj kozaka bo po piździe dostaniesz pindo napompowana. Jak nie przepadam za produkcją Firmy tak wbijam w Ciebie chuja. Pochwal się co robiłeś przez te 7 latek parówo

  5. Nie rozumiem o co chodzi. Schowali kurewke a ona jeszcze sie wychyla. A co to za paly ktore za nia stoja? Nie znam chlopakow z firmy ale tez za duzo do powiedzenia nie maja. Jak to sie stalo ze ta lysa pa? pam? sory parowa wyjechala w calosci z ich miasta. korwa vs dzieci z piaskownicy.

  6. Oskar ty kryminalny scieku patologia bez przyszlosci zaczepia pożądanych ludzi bo musi sie jakos wybic po wyjsciu z więzienia trudno o dobra prace wiec robi krzywde innym ludziom jeszcze umawia sie i z kolegami przychodzi leszcz a ten twoje rapy nic nie wniosa dobrego po prostu rak dla spoleczenstwa .

Dodaj komentarz

WYWIADY