Home Muzyka & Kultura Paluch o Sentino: „Jaką on jest gwiazdą i co osiągnął?”

Ciąg dalszy konfliktu między Sentino a Paluchem.

Przypomnijmy, kilka dni temu Paluch nieprzychylnie wypowiedział się o Sentino. Ten nie pozostał mu dłużny i chciał się spotkać twarzą w twarz.

Tutaj znajdziecie najnowszą wypowiedź Sentino.

Paluch postanowił skomentować całą sytuację (pisownia oryginalna):

W ostatnim czasie ktoś próbował zrobic sobie trampolinę z mojej osoby. To jest mój pierwszy i ostatni wpis w tym temacie a ty dalej sie napinaj w swoim wirtualnym getcie.
Sprawa jest zamknięta
Pozdrawiam.
Diil Gang 4 Life
BOR 4 Life”

Do wpisu został dołączony numer Hemp Gru pt. „Srankster”. Pod postem wywiązała się dyskusja, poniżej kilka wypowiedzi Palucha:

co on osiągnął? powiedz mi? to że napisał parę numerów dla raperów w Niemczech? skoro był taką gwiazdą to po co przyjechał do Polski?

kontrakt z Def Jam? to jest osiągnięcie? ile sprzedał płyt? ile zagrał koncertów? skoro ja na Halt Die Fresse mam więcej wejść niż on to jaką on jest gwiazdą i co osiągnął?”

akurat w nawijce nie zarzucisz mi podobieństwa do Booby. Może w jakimś klimacie muzycznym że syntetyki, ale i tak to zupełnie inny klimat. nadal nie rozumiem jaki sukces on odniósł i które numery napisał dal topowych raperów z niemiec. Sukces w mainstreemie mierzysz sprzedażą lub ilością koncertów lub ilością fanów itp. to nie zawsze idzie w parze z jakością ale właśnie to jest miarą sukcesu”

o jakiej prawdziwości mówisz? o tym że udostępnia rozmowe ze mną na swoim FB? czy o tym że nie przyszedł dwukrotnie na umowione spotkanie w Warszawie? Przestań wierzyć w to co on pierdoli. Nie mam ochoty roztrząsać jak dziecko takich spraw na FB.Każdy może pierdolić o lambo czy kałasznikowie w kawałkach. to jest dla ciebie prawdziwość?

Dodaj komentarz

WYWIADY